TeamOnline CRM‎ > ‎

Správa aktivit

schůzky, úkoly, emaily, telefonáty

TOCRM poskytuje základní funkce pro plánování jednání, schůzek a úkolů, tak jak je to obvyklé u podobných systémů pro organizaci času. Záznamy lze snadno provázat s obchodními kontakty, sdružovat je v rámci dlouhodobých obchodních případů, případně delegovat v rámci pracovní skupiny. TOCRM umožňuje centralizovat veškerou firemní komunikaci a interakci zaměstnanců se zákazníky. Kalendář je plně integrován s aplikací Google Calendar a připravuje se integrace s MS Outlook.

Odchozí emailové zprávy lze v TeamOnline CRM vytvářet pomocí integrovaného emailového klienta, případně pomocí externí aplikace Microsoft Outlook nebo Google Mail. Odkazy na zprávy jsou pak uloženy v CRM systému a přiřazeny do přehledu komunikace konkrétní firmy respektive osoby. Předdefinováním emailových šablon lze zajistit jednotný firemní styl odchozích zpráv.
Příchozí emaily jsou automaticky, případně dle vlastních nastavených pravidel zpracovány a následně přiřazovány k firmám, otevřeným obchodním případům nebo postoupeny konkrétním osobám. Samostatné soubory pravidel lze nastavit pro jednotlivé schránky. Například e-maily, které přijdou na "technickou podporu" jsou automaticky přesměrovány na osobu, která má ten den službu, případně na zaměstnance, který má danou firmu na starosti.

Integrace TeamOnline CRM s TAPI kompatibilním telefonním systémem umožňuje s příchozími i odchozími hovory pracovat podobně jako v případě emailových zpráv. Hovory lze automaticky přidružovat k zákazníkům respektive otevřeným obchodním případům, přesměrovávat na vhodného zaměstnance a zaznamenávat jejich obsah. Ještě předtím než je hovor přijat zobrazí systém na monitoru jméno společnosti, informace o platební morálce, probíhajících obchodních případech atd. 

schůzka, úkol, telefonát


Stavové ikony aktivit typu Úkol:

- úkol čeká na vyřešení
- zmeškaný úkol
- vyřešený úkol