Firmy

Informace o obchodních partnerech jsou rozděleny do následujících tabulek.
  • Firmy
  • Provozovny
  • Osoby
  • Kontakty

Program při tvorbě faktury vydané a přijaté automaticky zařazuje doklady do správného řádku výkazu DPH a KH. Klíčové je proto zejména u zahraničních firem doplnit v adrese kód státu a firem se sídlem v EU též zda se jedná o plátce DPH.


Formulář firmy (subjektu):
 


Systém TeamOnline obsahuje bohaté možnosti cenotvorby a obchodních podmínek. Jednou z nich je možnost pracovat se slevami u subjektu. Níže na obrázku je znázorněno zadání slevy pro obchodního partnera ve formuláři Firma na záložce Ostatní. Dle tohoto zadání bude pak v případě překročení částky obratu (bez DPH) v rámci dokladu upozorněna obsluha na splnění podmínky pro uplatnění slevy. Při potvrzení uživatelem je pak sleva dosazena a účetní doklad přepočítán. V případě že je u subjektu doplněna pouze sleva a podmínka na sumu obratu je nulová, je procento slevy vyplněno na účetních dokladech ihned po zvolení subjektu. 
Pokud využíváte oblast TeamOnline ERP doporučujeme zkontrolovat přiřazení firmy ke Skupině subjektů, které naleznete v kartě Firma na záložce Ostatní.


Vizitka u subjektů:Comments