TeamOnline CRM‎ > ‎

Správa kontaktů

firmy, osoby


Správa kontaktů je páteří systému TOCRM. Umožňuje snadné sdílení dat v rámci podniku, poskytuje komplexní a podrobnou správu partnerů a potencionálních klientů, sledování komunikace a příležitostí, podrobných kontaktních informací a související dokumentů. U každého kontaktu je zobrazena souhrnná vizitka, která umožňuje rychlou a snadnou recenzi základních fakt o klientovi. Adresář firem je rozdělen na dva nezávislé seznamy. Seznam s názvem Firmy obsahuje partnery (odběratele, dodavatele, úřady, dealery atd.), kteří mají s firmou aktivní vztah (jsou označeni příznakem Aktivní). Dále je v systému obsažen seznam takzvaných Akvizic, který obsahuje ostatní společnosti (potencionální budoucí klienty, apod.) Firmy lze mezi oběma seznamy libovolně přesouvat.

videonávodKromě údajů o společnosti by se rozhodně neměly podceňovat ani informace o konkrétních osobách, jejich postavení a pravomocech ve firmě, či jejich zálibách nebo zvycích.

Pozor! Práva pro přístup do konkrétní záložky může být správcem programu omezen.
Záložka aktivity obsahuje seznam všech aktivit, které jsou dále logicky členěny na úkoly, schůzky, telefonáty. Ve volbě Všechny aktivity jsou chronologicky řazeny všechny aktivity. Jejich stav a typ je zobrazen graficky.
Informace o obchodních partnerech jsou uloženy v následujících tabulkách:

Firmy
Provozovny
Osoby
Kontakty

Podřízené stránky (3): Firmy Kontakty Osoby
Comments