TeamOnline CRM‎ > ‎

Přednastavené firemní procesy

V dnešní době chodí většina dokumentů do firmy ve formě e-mailové zprávy s přílohou (například v PDF). Může se jednat o přijaté faktury, objednávky, návrhy smluv a podobně. Systém TeamOnline má integrovaného e-mailového klienta a tak je jednoduché tyto zprávy do systému postoupit, nebo je do něj nechávat zasílat přímo (více o e-mailovém klientovi)K záznamu typu e-mailová zpráva je podobně jako ke každému jinému dokladu v TeamOnline možno definovat následné doklady a pomocí integrovaného vývojářského nástroje (ve verzi PROFI) upravit i vstupní okno a jaká pole budou při zpracování konkrétního procesu vyplňována. Přednastavené firemní procesy tak pomáhají v TeamOnline zpracovávat každodenní úlohy předem připraveným postupem. 

Příklad zpracování e-mailové zprávy procesem "faktura přijatá":
  1. Otevřete v TeamOnline e-mailovou zprávu
  2. V nástrojové liště zvolte ikonu Cíle a následníka "faktura přijatá"
  3. Otevře se okno pro rychlé zpracování přijaté faktury (obrázek 1)

Po stisknutí tlačítka Uložit je založena nová přijatá faktura, kterou si můžete ihned prohlédnout a případně doplnit. Součástí faktury je odkaz na e-mailovou zprávu a všechny přílohy.

Podobným způsobem se každé firmě na míru dají v TeamOnline nastavit procesy pro zpracování faktur, nabídek, poptávek, reklamací a podobně.

Schvalování dokladů

Ideální je funkci Procesy spojit s funkcí Workflow-Schvalování dokladů. Na panelu Dashboard se pak objeví nový panel se seznamem dokladů, které může kompetentní osoba (s právem na schvalování) dále zpracovat (schválit; postoupit; vrátit zpět k doplnění; zamítnout).


Comments